• 1401/06/06 - 11:39
  • بازدید: 18
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رونمایی از 2 دستگاه دانش بنیان پزشکی با حضور فرماندار ویژه دزفول، رئیس شرکت‌های دانش بنیان شهرستان دزفول و رئیس مرکز رشد

۲ دستگاه دانش بنیان پزشکی در دزفول با حضور رئیس اداره توسعه فناوری سلامت و مرکز رشد جناب اقای دکتر بابک الیاسی فر و دیگر حضاران گرامی رونمایی شد.

 
 
۲ دستگاه دانش بنیان پزشکی شامل دستگاه خلوص سنج اکسیژن التراسونیک و دستگاه کنترل کننده هوشمند کاف لوله تراشه روز یکشنبه در آیینی به مناسبت هفته دولت رونمایی شدند.
 
به گزارش عماریون، فرماندار ویژه دزفول در آیین رونمایی از این دستگاه‌های پزشکی در شهرک صنعتی شماره یک دزفول با اشاره به نامگذاری امسال مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان لازم است از شرکت‌های دانش بنیان شهرستان دزفول حمایت شود.
 
علی فرهمندپور افزود: شرکت بهبود گستر لیام ایرانیان از شرکت‌های دانش بنیان شهرستان دزفول است و در حال حاضر جوانان برومند و با استعدادی در حال فعالیت در این شرکت هستند.
 
فرماندار ویژه دزفول بیان کرد: این شرکت ۲ دستگاه شامل خلوص سنج اکسیژن التراسونیک و کنترل کننده هوشمند فشار کاف لوله تراشه که از دستگاه‌های مورد نیاز پزشکی هستند را تولید می‌کند. وی افزود: طراحی و تولید برد، قالب بندی و سایر قطعات این دستگاه‌ها توسط جوانان شهرستان دزفول انجام شده و این دستگاه‌ها میزان مرگ و میر بیماران در مواقع بحرانی را کاهش می‌دهند.
 
فرهمندپور اظهارداشت: شناسایی این ظرفیت و آغاز به کار این شرکت از مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان دزفول انجام شده و جوانان شاغل در این شرکت در حال تلاش برای تولید انبوه دستگاه‌ها هستند
  • گروه خبری : رویدادها
  • کد خبر : 12942
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

دسترسی سریع
دسترسی سریع
تنظیمات قالب